Czas realizacji zamówienia

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który dodatkowo mogą Państwo kliknąć w celu potwierdzenia złożonego zamówienia.

 

Termin realizacji zamówienia wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności

 

Dostępność produktów

 

Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje kiedy produkty mogą zostać przez nas wydane - od 24 godzin do kilku, czasami nawet kilkunastu dni (w przypadku produktów trudno dostępnych) może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas realizacji zamówienia się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas realizacji całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie realizacji. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

 

 

Forma płatności

 

Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo.

Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl