eZoo.pl & Jooble

Zapraszamy do odwiedzin

ADOPTUJ MNIE

ADOPCJEE

Aktualna lista zwierząt do adopcji:
kliknij tutaj.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
 
Miejsce na reklamę

Chcesz się reklamować na stronie naszego sklepu ? - moduł do uzgodnienia.
Zadzwoń lub wyślij e-mail poprzez formularz kontaktowy.

Cena: około 3 zł  / dzień

VET - INFO

Masz pytania do naszego konsultanta - lekarza weterynarii ?
Skonsultuj się z Nim wysyłając e-mail na adres: kontakt


Wszelkie opinie - sugestie  (dot. wysyłki oraz produktów) prosimy kierować na e-mail: kontakt
Odpowiedzi na Państwa sugestie oraz zapytania znajdują się tutaj.


VET - ODPOWIEDZI

Odpowiedzi na pytania zadane naszemu konsultantowi - lekarzowi weterynarii znajdziecie Państwo tutaj.

VET - NOWOŚCI
Podpowiedzi co do nowości znajdziecie Państwo tutaj.

VET - PORADY

* Twój Pupil zażywa antybiotyki?
* Zakaźne zapalenie otrzewnej kotów – FIP
* Zwiększ odporność swojego Pupila- najpierw odrobaczenie
* Plaga pcheł w domach

 

Formy płatności

W zależności od wartości zamówienia i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

 • Przelew - wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.
 • Płatność elektroniczna Przelewy24.pl- najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności eCard, do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank i dokonujesz opłaty. ( Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068) .
 • Płatność przy odbiorze - pobranie -nie posiadasz rachunku bankowego, możesz skorzystać z opcji zapłaty u kuriera firmy GLS przy odbiorze przesyłki.

 

System Przelewy24.pl obsługuje bezpieczne transakcje:

Mechanizmy Pay-By-Link

 • mTRANSFER jeżeli jesteś klientem MBanku to sposób na łatwą realizację płatności przez Internet - za pomocą przelewu z rachunku w mBanku.

 • Jeśli posiadasz konto w BZ WBK z aktywnymi usługami bankowości elektronicznej BZWBK24, z systemu płatności internetowych Przelew24 możesz korzystać natychmiast.

 • MultiTransfer to usługa ułatwiająca realizację płatności przez Internet, za pomocą przelewu z rachunku w MultiBanku.

 • Płacę z Inteligo to wygodna usługa dla posiadaczy Konta Inteligo. Przelew dokonywany jest natychmiast w momencie złożenia zlecenia. Mechanizm sam wypełni za ciebie przelew danymi odbiorcy, dzięki czemu nie musisz ręcznie wypełniać formularza zlecenia.

 • Jeżeli posiadasz rachunek w PKO Banku Polskim i masz do niego dostęp za pośrednictwem serwisu internetowego iPKO, możesz wykonać bezpieczny, szybki przelew korzystając z usługi Płacę z iPKO.

 • PRZELEW z BPH to wygodna i bezpieczna forma płatności internetowych przeznaczona dla Klientów Banku BPH korzystających z Systemu Internetowego Sez@m.

 • Płać z Nordea jest usługą ułatwiającą realizację płatności przez internet, za pomocą przelewu z rachunku w Nordea Bank Polska, dostępną zarówno dla posiadaczy rachunków osobistych, jak również dla klientów korzystających z pakietu eFirma i eFirma Plus.
  Księgowanie płatności dokonanych w systemie "Płać z Nordea" odbywa się on-line następujących terminach: 

  wtorek - piątek od 6:00 do 20:00
  od soboty od 6.00 do poniedziałku do godz. 20:00

  Przelewy poza tymi terminami "docierają" na docelowe konto do godz. 7:00 rano następnego dnia roboczego.
  Przelewy wykonane w piątek od godz. 20:00 do poniedziałku, do godz. 20:00 są realizowane z datą poniedziałkową. Płatności dokonane od poniedziałku do czwartku w godzinach 20:00 - 6:00 są realizowane z datą następnego dnia roboczego.
 • BankBrowser to nasze najnowsze narzędzie do wspomagania wykonywania płatności internetowych. Jest to przeglądarka internetowych stron bankowych działająca na podobieństwo przeglądarki Internet Explorer. Jednak przy pomocy przeglądarki BankBrowser uzyskujemy na stronach bankowych dodatkowe efekty, takie jak przekazanie danych do formularza przelewu oraz możliwość wysłania potwierdzenia wykonanego przelewu do serwisu Przelewy24

 • Płacę z Alior Bankiem, Płacę z Alior Sync to przeznaczona dla osób dokonujących zakupów przez Internet, funkcjonalność polegająca na błyskawicznym przelaniu pieniędzy z Twojego rachunku lub karty kredytowej na konto sklepu. Twój zakup realizowany jest szybciej, bo pieniądze trafiają na konto sklepu w momencie wykonywania przelewu - dzięki temu sklep może od razu wysłać do Ciebie zamówiony towar. Dodatkowo wykonanie przelewu jest bardzo proste, gdyż dane odbiorcy, kwota oraz tytuł przelewu wypełniane się automatycznie. Operację zatwierdzasz tak, jak tradycyjny przelew - kodem SMS lub hasłem do klucza elektronicznego (opcja dla firm).Płacę z Alior Bankiem to przeznaczona dla osób dokonujących zakupów przez Internet, funkcjonalność polegająca na błyskawicznym przelaniu pieniędzy z Twojego rachunku lub karty kredytowej na konto odbiorcy. Twój zakup realizowany jest szybciej, bo pieniądze trafiają na konto sklepu w momencie wykonywania przelewu - dzięki temu sklep może od razu wysłać do Ciebie zamówiony towar. Dodatkowo wykonanie przelewu jest bardzo proste, gdyż dane odbiorcy, kwota oraz tytuł przelewu wypełniane się automatycznie. Operację zatwierdzasz tak, jak tradycyjny przelew - kodem SMS lub hasłem do klucza elektronicznego (opcja dla firm).

 • Millennium - Płatności Internetowe to natychmiastowe przelewy z banku Millennium. Po zalgoowaniu użytkownik otrzyma wypełniony formularz przelewu, który wystarczy potwierdzić. Natychmiast po zatwierdzeniu przelewu informacja o wpłacie trafia do odbiorcy i może on przystąpić do realizacji zamówienia.

 • Pekao24Przelew - o usługa, za pomocą której bezpiecznie, szybko i wygodnie zapłacisz za zakupy w Internecie. Dzięki Pekao24Przelew dokonasz płatności bezpośrednio ze swojego rachunku. Wystarczy, że posiadasz Eurokonto w  Banku Pekao z dostępem do usługi Pekao24. Zrealizowana płatność będzie widoczna w historii rachunku, z którego została wykonana.

Pozostałe banki obsługiwane przez Przelewy24

 • Bank ING
 • KredytBank
 • InvestBank
 • Credit Agricole
 • Bank Pekao S.A.
 • Bank BGŻ
 • Bank Ochrony Środowiska
 • Citi Handlowy
 • Deutsche Bank
 • BNP Paribas Bank
 • Spółdzielcza Grupa Bankowa SGB
 • Euro Bank
 • Raiffeisen Bank
 • Bank Pocztowy
 • GetIn Bank
 • Volkswagen Bank
 • Polbank
 • FM Bank
 • MeritumBank
 • HSBC Bank Polska

Karty płatnicze

Karta kredytowa to najbardziej rozpowszechniony na świecie instrument płatniczy, w Polsce z uwagi na dużą popularność bankowości internetowej płatności kartą wykorzystywane są przez niemal 15% kupujących w internecie.

Karty płatnicze obsługiwane przez system Przelewy24 to: VISA, MasterCard, Diners Club, JCB, PolCard, obsługiwane są zarówno karty wystawione przez polskie jak i zagraniczne banki.

Karta debetowa

Karta debetowa to najbardziej popularny rodzaj karty w Polsce. Wydawana jest przez bank, w którym mamy swój rachunek bankowy. Karta ta związana jest z naszym rachunkiem a używając jej wydajemy pieniądze już zgromadzone na naszym koncie. Rachunek jest obciążany niemal natychmiast, nie możemy więc wydać więcej niż wynoszą zgromadzone na nim środki. Karta debetowa stanowi tym samym codzienną alternatywę dla gotówki – tyle, że prostszą i łatwiejszą w użyciu, eliminującą konieczność noszenia przy sobie banknotów i monet.

Karta kredytowa

Karty kredytowe umożliwiają nam korzystanie ze środków udostępnionych przez bank. Jest to jedna z cech różniąca karty kredytowe od kart debetowych. Karty kredytowe nie muszą być powiązane z bieżącym rachunkiem bankowym, na którym są zgromadzone wcześniej wpłacone przez nas środki. Płacąc kartą kredytową korzystamy z „pieniędzy banku”, ponieważ do karty przyznany jest limit kredytowy. Gdy przyjdzie czas spłaty zaciągniętego za pomocą karty kredytu, mamy możliwość wyboru – możemy spłacić całe zadłużenie od razu na koniec okresu rozliczeniowego lub rozłożyć spłatę w czasie (ale wtedy od zaciągniętego kredytu zostaną naliczone odsetki).

Karta przedpłacona

W przypadku karty przedpłaconej nie musimy posiadać rachunku w banku wydającym kartę (ma ona swój osobny rachunek). Natomiast warunkiem dokonania transakcji jest wcześniejsze zasilenie rachunku karty kwotą, którą będziemy chcieli dysponować korzystając z karty. Niektóre karty przedpłacone są niespersonalizowane, co oznacza, że może płacić nią każdy, kto podpisze się z tyłu karty jako jej użytkownik. Taka karta może zostać podarowana w prezencie osobie trzeciej. Po wykorzystaniu kwoty dostępnej na rachunku karty istnieje możliwość ponownego jego zasilenia. Karty przedpłacone znajdują także inne zastosowania — przykładowo, przy wypłacie stypendiów studenckich, wynagrodzeń pracowniczych lub świadczeń socjalnych.

 

Systemy międzynarodowe

PayPal

Wygodna, bezpieczna forma płatności w Internecie, z której korzysta już prawie 200 milionów użytkowników na świecie, w tym przeszło 900 tysięcy w Polsce, dokonując płatności w 25 walutach na 190 rynkach świata. W systemie PayPal klienci mogą płacić przy użyciu karty kredytowej bądź salda konta PayPal, które można zasilać przelewami z konta bankowego lub innego konta PayPal. Wszystkie informacje finansowe użytkowników są bezpiecznie przechowywane w systemie PayPal. Jest to świetne rozwiązanie zarówno dla kupujących, jak i sprzedających - użytkowników platform aukcyjnych czy właścicieli sklepów internetowych.

Skrill (Moneybookers)

Skrill(Moneybookers) jest globalnym operatorem płatności z lokalną obecnością w ponad 35 krajach i z obsługą ponad 35 walut. W Polsce wraz z dynamicznym rozwojem, ciągle rośnie liczba klientów Skrill(Moneybookers).
Karty płatnicze obsługiwane przez Skrill(Moneybookers) to: VISA, MasterCard, Diners Club, JCB, American Express, SOLO (dla klientów z GB). Obsługiwane są zakrówno karty wystawione przez polskie jak i zagraniczne banki.
Nowością w Przelewy24 jest obsługa przez Skrill(Moneybookers) portfela elektronicznego. Dzięki temu klienci mogą płacić ze swojego konta w Skrill(Moneybookers), doładowanie konta może nastąpić kartą lub przelewem w dowolnej walucie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl